Features Unit Price Comparer
FeaturesWe support the calculation and comparison of unit prices for products with different contents, such as tissue boxes and toilet paper.1.
Unit price calculation, comparison support―The price that can be compared is "yen".―The unit price of up to 3 products can be calculated and compared at the same time, and only 1 calculation or 2 comparison is supported.2.
Support for multiple units-The following units are supported.
-"pairs": Comparison of tissue boxes, etc.
-"m": Comparison of toilet paper, etc.
-"g": Comparison of foods such as meat and fish -"ml": Comparison of seasonings, etc.
Secure & Private
Your data is protected with industry-leading security protocols.
24/7 Support
Our dedicated support team is always ready to help you.
Personalization
Customize the app to match your preferences and workflow.
See the Unit Price Comparer in Action
Get the App Today
Available for Android 8.0 and above